O autorovi

Vladimír Ekart

Jmenuji se Vladimír Ekart a hledání a realizace snů je moje celoživotní vášeň. Považuji sám sebe za velkého dobrodruha a každý okamžik mého života je pro mě výzvou posunout se zase dál a objevit další souvislosti, které k našemu životu tady na Zemi, v tomto hravém třírozměrném prostoru, patří.

Vždy jsem hodně experimentoval sám na sobě a zabýval jsem se různými metodami - některé z nich bych nazval duchovními a některé velmi pragmatickými a praktickými cestami a nástroji.

Přes 20 let se zabývám meditacemi a osobním rozvojem. Úspěšně na sobě testuji všechny metody, které s tím souvisí.

V počátcích mého hledání, kolem 20 roku mého života, jsem se hodně zabýval buddhismem a Zen buddhismem. Buddhova cesta je pro mě dodnes velkou inspirací. Zároveň jsem také studoval ekonomické a manažerské systémy, abych byl schopen aplikovat své sny do každodenní reality.

Významnou roli v mém poznání sehrála i moderní věda spojená s nejnovějšími poznatky fungování lidského mozku a těla a kvantová fyzika.

Mnoho let jsem podnikal a učil se rozvíjet a vést naše projekty.

Posledních několik let spolupracuji s lidmi při osobním koučování nebo společných seminářích a na základě mých osobních zkušeností a ověřených koučovacích metod jim pomáhám najít jejich vlastní cestu. Zároveň se tím sám hodně učím a rozvíjím. Je to úžasná interakce a velká příležitost otestovat na sobě vše, co učím i ostatní. Vřele Vám doporučuji testovat vše přímo na sobě.

Spojení duchovního a materiálního pohledu pro mě bylo vždy velmi zásadní.

Jedna z hlavních řídících myšlenek mého života a přístupu k životu je, že věci, které se učíme, musí být použitelné v každodenních situacích. Je to dokonce zásada, kterou prověřuji každý malý díl poznání, který na své cestě učiním. Okamžitě jdu a zkouším jej aplikovat v praxi.

Největší síla je podle mého názoru v transformaci všech lidských a duchovních hodnot do každodenní praxe.

Život je právě o životě samotném. Je to úžasná zkušenost a já nám všem přeji, abychom v něm našli to své místo, ve kterém budeme s radostí tvořit a žít naše vlastní sny.

Více na www.vladimirekart.cz a Human Connection